• Harmonogram odchodu detí z ŠKD

• Spôsob odchodu detí z ŠKD

Službu znášania/zbierania detí z ŠKD zabezpečuje poverený dozor na daný deň v týždni. Dozor zozbiera deti z jednotlivých oddelení ŠKD (podľa času odchodu uvedeného zákonným zástupcom v prihláške do ŠKD), odprevadí ich do šatne, kde sa deti poobliekajú a pripravené čakajú na zákonného zástupcu. Dozor čaká so skupinou detí vo vestibule ešte päť minút od každého odchodu. Ak sa rodič nedostaví pre dieťa, zamestnanec vykonávajúci dozor odnáša dieťa naspäť do ŠKD. Rodič si môže dieťa vyzdvihnúť o ďalšiu polhodinu (napr.: ak dieťa odchádza o 13:00 hod. a rodič sa nedostaví do 13:05 hod., rodič si dieťa vyzdvihne o 13:30 hod.).

Harmonogram odchodu detí z ŠKD je nasledovný:

13:00

13:30

14:00

14:30

15:00

15:30

16:00

16:30

Školská jedáleň vydáva stravu celý týždeň od 12:00 do 14:00 hod., pričom každé oddelenie klubu má určený čas na stravovanie detí.

Za dodržiavanie pravidiel Vám milí rodičia vopred ďakujeme, predídeme tak možným nedorozumeniam.