Prihláška na štúdium na našej škole

Milí rodičia,

tento dotazník bol vytvorený s ohľadom na časové zaneprázdnenie rodičov. Údaje z neho budú zadané do informačného systému školy. Výrazne sa Vám ušetrí čas pri zápise. Dieťa je oficiálne zapísané až po vydaní rozhodnutia o prijatí dieťaťa na základné vzdelávanie. Veríme, že oceníte tento moderný spôsob, ktorý Vám zaberie maximálne 10 minút v pohodlí domova. Údaje, prosíme, vypíšte aj s diakritikou (mäkčene, dĺžne).

Ak v dotazníku uvediete svoj email, odošleme Vám na uvedenú emailovú adresu potvrdenie, že sme údaje dostali v poriadku.

Vyplnením a odoslaním online dotazníka beriete zodpovednosť za pravdivosť údajov a dávate súhlas so spracovaním uvedených údajov pre potreby školy v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. a zákona 163/2014 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Vytlačenú  a podpísanú prihlášku prineste v deň zápisu so sebou, alebo ju vytlačíme v škole.  Bez podpisu zákonného zástupcu nie je žiadosť právoplatná.

Vyplnenie prihlášky

Ak si želáte vyplniť prihlášku, kliknite:

Pozrieť stav / zmeniť prihlášku

Ak si želáte skontrolovať, tlačiť, prípadne zmeniť dávnejšie vyplnenú prihlášku, zadajte jej kód a zvoľte žiadanú funkciu.
Kód formulára: