• 2019/2020
    • Názov súťaže
    • Kolo
    • Meno a priezvisko
    • 2022/2023

    • Domáce kolo

        • Margaréta Pidíková

        • 3. miesto
        • Beh ulicami obce Smižany · Domáce kolo · 2022/2023
        • Samuel Vanacký

        • 3. miesto
        • Beh ulicami obce Smižany · Domáce kolo · 2022/2023
        • Miriam Oravcová

        • 3. miesto
        • Beh ulicami obce Smižany · Domáce kolo · 2022/2023
    • 2021/2022

    • Regionálne kolo

        • Diana Grečková

        • 2. miesto
        • Prednes poézie a prózy v nemeckom jazyku · Regionálne kolo · 2021/2022
        • Heidi Maria Schwabik

        • 1. miesto
        • Prednes poézie a prózy v nemeckom jazyku · Regionálne kolo · 2021/2022
        • Mária Pidíková

        • 2. miesto
        • Štúrov Zvolen · Regionálne kolo · 2021/2022
    • Krajské kolo

        • Samuele Tomasello

        • 3. miesto
        • ...A SLOVO BOLO U BOHA... · Krajské kolo · 2021/2022
        • Viktória Šimco

        • 1. miesto
        • ...A SLOVO BOLO U BOHA... · Krajské kolo · 2021/2022
        • Mária Pidíková

        • 3. miesto
        • ...A SLOVO BOLO U BOHA... · Krajské kolo · 2021/2022
        • Slávka Kotradyová

        • 1. miesto
        • ...A SLOVO BOLO U BOHA... · Krajské kolo · 2021/2022
        • Michael Kotrady

        • 1. miesto
        • ...A SLOVO BOLO U BOHA... · Krajské kolo · 2021/2022
        • Natália Adamcová

        • 2. miesto
        • ...A SLOVO BOLO U BOHA... · Krajské kolo · 2021/2022
        • Monika Adamcová

        • 3. miesto
        • ...A SLOVO BOLO U BOHA... · Krajské kolo · 2021/2022
        • Timotej Jozef Pacák

        • 7. miesto
        • Dejepisná olympiáda · Krajské kolo · 2021/2022
        • Dominik Juhás

        • 7. miesto
        • Technická olympiáda · Krajské kolo · 2021/2022
        • Šimon Krausz

        • 7. miesto
        • Technická olympiáda · Krajské kolo · 2021/2022
    • Okresné kolo

        • Marián Gorel

        • 4. miesto
        • Atletický štvorboj · Okresné kolo · 2021/2022
        • Diana Grečková

        • 5. miesto
        • Atletický štvorboj · Okresné kolo · 2021/2022
        • Linda Tabáková

        • 6. miesto
        • Atletický štvorboj · Okresné kolo · 2021/2022
        • 2. miesto
        • Majstrovstvá v malom futbale žiačok ZŠ · Okresné kolo · 2021/2022