2023/2024
Mestské kolo
S. Vanacký, P. Čarnický, T. Gonda, B. Ondáš, J. Sagula, T. Pacák, T. Šuba, T. Turčaník, M. Živčák ( všetvi 4. B), S. Šteiner (4. A) a M. Varša (3. A)
- 3. miesto
- Vybíjaná · Mestské kolo · 2023/2024
L. Hudáčeková, T. Novotná, M. Milčáková, K. Šofránková, M. Pidíková, H. Richnavská, E. Žilková (všetky 4. B), V. Dobrovská, D. Čechová (3.A), E. Palkovičová a M. Klingová (3. A)
- 1. miesto
- Vybíjaná · Mestské kolo · 2023/2024
Viktoria Šimco
- 2.miesto
- ...A SLOVO BOLO U BOHA... · Mestské kolo · 2023/2024
Margaréta Cvengrošová
- 3. miesto
- ...A SLOVO BOLO U BOHA... · Mestské kolo · 2023/2024
Tereza Zúdorová
- 3. miesto
- ...A SLOVO BOLO U BOHA... · Mestské kolo · 2023/2024
Monika Adamcová
- 2. miesto
- ...A SLOVO BOLO U BOHA... · Mestské kolo · 2023/2024
Rút Spišáková
- 1. miesto
- ...A SLOVO BOLO U BOHA... · Mestské kolo · 2023/2024
Samuel Vanacký, Bruno Ondáš, Richard Hritz, Tobiáš Andrej Pacák, Tomáš Šuba, Peter Čarnický, Dominik Kaľavský, Sebastián Šteiner, Sebastián Mikuš, Andrej Novotný, Krištof Kavulič
- 1. miesto
- Súťaž v malom futbale · Mestské kolo · 2023/2024
Regionálne kolo
Monika Adamcová
- 1. miesto
- Piráti krásy · Regionálne kolo · 2023/2024
Krajské kolo
Kristina Kukurová
- 1.miesto
- ...A SLOVO BOLO U BOHA... · Krajské kolo · 2023/2024
Samuele Tomasello
- 1.miesto
- ...A SLOVO BOLO U BOHA... · Krajské kolo · 2023/2024
Viktoria Šimco
- 1. miesto
- ...A SLOVO BOLO U BOHA... · Krajské kolo · 2023/2024
Slávka Kotradyová
- 1.miesto
- ...A SLOVO BOLO U BOHA... · Krajské kolo · 2023/2024
Margaréta Cvengrošová
- 3. miesto
- Piráti krásy · Krajské kolo · 2023/2024
Monika Adamcová
- 3. miesto
- Piráti krásy · Krajské kolo · 2023/2024
Okresné kolo
Hugo Jakubov
- 1. miesto
- Geografická olympiáda · Okresné kolo · 2023/2024
Tomáš Janečko
- 1. miesto
- Fyzikálna olympiáda · Okresné kolo · 2023/2024
Rút Spišáková
- 3. miesto
- Hviezdoslavov Kubín · Okresné kolo · 2023/2024
B. Ondáš, T. Šuba, S. Vanacký (4. B), M. Varša (3.A), L. Ondáš (1.A)
- 2. miesto
- gymnastický štvorboj · Okresné kolo · 2023/2024
K. Šofranková, T. Novotná, L. Hudáčeková (4.B), A. Šofranková, S. Repková
- 1. miesto
- gymnastický štvorboj · Okresné kolo · 2023/2024