• Poďakovanie

• Vážení rodičia a priaznivci

Základnej školy sv. Cyrila a Metoda,

chceme sa Vám poďakovať za prejavenú dôveru v školskom roku 2019/2020.

Vďaka Vašej podpore sme:

- počas troch rokov spolufinancovali projekt "Zlepšenie prístupu k vzdelávaniu a vzdelávacích výsledkov žiakov so zdravotným znevýhodnením v Základnej škole sv. Cyrila a Metoda v Spišskej Novej Vsi", ktorý sa končí vo februári 2021,

- zakúpili časť skriniek do školskej šatne.

Zároveň Vás chceme požiadať, aby ste aj tento školský rok 2020/2021 poukázali 2% z Vašich daní neziskovej organizácii uvedenej vo vyhlásení.

Ď A K U J E M E

Poučenie na vyplnenie vyhlásenia

Vyhlásenie za rok 2020

• Vážení rodičia a priatelia školy,

• pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces na škole darovaním 2% z dane!

Zákon Vám umožňuje darovať 2 % zo svojich daní z príjmov neziskovej organizácii, ako je aj naše Rodičovské spoločenstvo sv. Cyrila a Metoda. Tento dar Vás nič nestojí, pretože daň by ste inak odviedli štátu. Vaše 2 % pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech Vašich detí. Využite možnosť rozhodnúť o Vašich 2%!

• Finančné prostriedky budú použité na:

• skvalitnenie výchovno-vzdelávacieho procesu na škole,
          • skvalitnenie vybavenia školy - vynovenie školských šatní,
          • aktivity pre spoločenstvo žiakov a rodičov.

Poučenie na vyplnenie vyhlásenia

Vyhlásenie za rok 2020