• Školský rok 2023/2024

Základnej školy sv. Cyrila a Metoda,

chceme sa Vám poďakovať za prejavenú dôveru v školskom roku 2022/2023.

Aj vďaka Vašej podpore sme:

- zorganizovali Deň rodiny,

- finančne podporili vypracovanie projektovej dokumentácie k žiadosti o nenávratný finančný príspevok k výzve na modernizáciu a rekonštrukciu základných škôl,

- zakúpili podsedáky do čitateľských kútikov v 4 triedach 1. stupňa, ktoré uspeli v projekte „Čítame s radosťou“,

- skrášlili školskú jedáleň.

Deň rodiny

Školská jedáleň

Čitateľský kútik

Zároveň Vás chceme požiadať, aby ste aj tento školský rok 2023/2024 poukázali 2% z Vašich daní neziskovej organizácii uvedenej vo vyhlásení.

Ď A K U J E M E

Vyhlásenie za rok 2023

OZNAM:

V tomto školskom roku naša nezisková organizácia nie je prijímateľom 2%, napriek tomu nás môžete podporiť poukázaním 2% z vašich daní prostredníctvom neziskovej organizácie Mišík n.o. zriadenej pri Cirkevnom gymnáziu Štefana Mišíka v SNV.

Vyplnené tlačivo „Vyhlásenie za rok 2023“ je nutné odovzdať na sekretariáte ZŠ sv. Cyrila a Metoda.

• Vážení rodičia a priatelia školy,

pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces na škole darovaním 2% z dane!

Zákon Vám umožňuje darovať 2 % zo svojich daní z príjmov neziskovej organizácii, ako je aj naše Rodičovské spoločenstvo sv. Cyrila a Metoda. Tento dar Vás nič nestojí, pretože daň by ste inak odviedli štátu. Vaše 2 % pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech Vašich detí. Využite možnosť rozhodnúť o Vašich 2%!

• Finančné prostriedky budú použité na:

• skvalitnenie výchovno-vzdelávacieho procesu na škole,
      • vytvorenie modernej učebne prírodovedných predmetov
      • aktivity pre spoločenstvo žiakov a rodičov.

OZNAM:

Vyhlásenie za rok 2023

• Školský rok 2022/2023

Základnej školy sv. Cyrila a Metoda,

chceme sa Vám poďakovať za prejavenú dôveru v školskom roku 2021/2022.

Aj vďaka Vašej podpore sme:

- vytvorili oddychovú zónu pre žiakov,

- vynovili školskú knižnicu,

- sme zorganizovali Deň rodiny pri príležitosti 30. výročia školy

- a do cieľa sa blížime aj s vybudovaním učebne techniky (zakúpený nábytok, náradie, vypracovaná projektová dokumentácia)

oddychová zóna

školská knižnica

technika

30. výročie školy - Deň rodiny

Zároveň Vás chceme požiadať, aby ste aj tento školský rok 2022/2023 poukázali 2% z Vašich daní neziskovej organizácii uvedenej vo vyhlásení.

Ď A K U J E M E

Vyhlásenie za rok 2022

• Školský rok 2021/2022

Základnej školy sv. Cyrila a Metoda,

chceme sa Vám poďakovať za prejavenú dôveru v školskom roku 2020/2021.

Vďaka Vašej podpore sme:

- zmodernizovali školskú šatňu (rekonštrukcia podlahy, maľovanie stien, zakúpenie skriniek, vytvorenie relaxačného kútika pre žiakov)

Zároveň Vás chceme požiadať, aby ste aj tento školský rok 2021/2022 poukázali 2% z Vašich daní neziskovej organizácii uvedenej vo vyhlásení.

Ď A K U J E M E

Vyhlásenie za rok 2021

• Vážení rodičia a priatelia školy,

• pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces na škole darovaním 2% z dane!

• Finančné prostriedky budú použité na:

• skvalitnenie výchovno-vzdelávacieho procesu na škole,
          • vytvorenie modernej učebne prírodovedných predmetov
          • vytvorenie oddychových zón pre žiakov na chodbách a v jednotlivých triedach
          • aktivity pre spoločenstvo žiakov a rodičov.

Vyhlásenie za rok 2021