• Európsky týždeň športu

• Dňa 30.09.2020 sa žiaci 1. stupňa zapoja do plnenia rôznych pohybových aktivít, ktoré sú pre nich pripravené v rámci Európskeho týždňa športu.

Je dôležité vyzdvihnúť, že pohyb zvyšuje nielen našu kondíciu a posilňuje imunitu, ale pozitívne vplýva aj na duševné zdravie.

• Stretnutie Rodičovského spoločenstva - zmena

• Vážení rodičia!

Vzhľadom na rozhodnutie Ústredného krízového štábu zo dňa 28.09.2020 presúvame schôdzku Rodičovského spoločenstva tried 2. stupňa zo dňa 1.10.2020 (štvrtok) na 30.09.2020 (streda). Schôdzky budú prebiehať v kmeňových triedach (platí pre všetky triedy) podľa nasledovného:

30.09.2020 (streda): o 16:00 hod.  - 1. a 2. ročník  (1.A, 1.B, 2.A, 2.B)

o 16:30 hod.  -  5. a 6. ročník (5.A, 5.B, 6.A, 6.B)

o 17:00 hod. -  3. a 4. ročník (3.A, 3.B, 4.A, 4.B)

o 17:30 hod. -  7., 8. a 9. ročník (7.R, 8.R. 9.A, 9.B)

Prosíme o dodržanie protiepidemických opatrení - rúško, dezinfekcia rúk a vypísať vyhlásenie o bezinfekčnosti (tlačivo vám poskytne škola).

Prosíme, aby ste si so sebou priniesli vlastné pero, nakoľko budú prebiehať voľby zástupcov rodičov do Rady rodičovského spoločenstva a následne do Rady školy.

Ďakujeme Vám za pochopenie.

Vedenie školy

• Stretnutie Rodičovského spoločenstva

• Vážení rodičia!

Pozývame Vás na triedne schôdzky Rodičovského spoločenstva, ktoré plánujeme uskutočniť nasledovne:

30.09.2020 (streda): o 16:00 hod.  - 1. a 2. ročník  (1.A, 1.B, 2.A, 2.B)

o 17:00 hod. -  3. a 4. ročník (3.A, 3.B, 4.A, 4.B)

1.10.2020 (štvrtok): o 16:00 hod.  -  5. a 6. ročník (5.A, 5.B, 6.A, 6.B)

o 17:00 hod. -  7., 8. a 9. ročník (7.R, 8.R. 9.A, 9.B)

V prípade priaznivého počasia sa schôdzky uskutočnia v areáli školského dvora, v prípade nepriaznivého počasia vo svojich kmeňových triedach.

Prosíme o dodržanie protiepidemických opatrení - rúško; v prípade nutnosti vstupu do budovy školy aj dezinfekcia rúk a vypísať vyhlásenie o bezinfekčnosti (tlačivo vám poskytne škola).

O prípadných zmenách Vás budeme informovať.

Vedenie školy

• Záujmové vzdelávanie

• Vážení rodičia, milí žiaci!

Zverejňujeme pre Vás ponuku záujmového vzdelávania (krúžkov) na školský rok 2020/2021. Dnes sme rozdali žiakom vzdelávacie poukazy, ktoré je potrebné podpísať (nie gumovacím perom!) zákonným zástupcom, na zadnú stranu poukazu napísať názov záujmového útvaru (krúžku), ktorý chce Vaše dieťa navštevovať a odovzdať ho triednemu učiteľovi do 22.9.2020.

Krúžková činnosť začne od 1.10.2020 a nastaví sa vzhľadom na aktuálnu situáciu s pandémiou COVID 19.