V uplynulých mesiacoch sa žiaci našej školy zúčastnili školského kola Biologickej olympiády v kategóriách C (8. a 9.ročník) a D (6. a 7. ročník). Väčšina z nich sa stala úspešnými riešiteľmi, čo nás učiteľky biológie veľmi teší, avšak do okresného kola môžu postúpiť len dvaja.
V kategórií C sa okresného kola zúčastnili žiačky Ela Jakubová (8.B) a Lucia Nagyová (8.A). Obe sa stali úspešnými riešiteľkami a skončili v prvej desiatke.
V kategórií D sa okresného kola zúčastnili žiaci Anna Justhová (7.B) a Michael Kotrady (7.A). Anička sa umiestnila na krásnom 4.mieste a Michael na 8. mieste.
Všetkým zúčastneným blahoželáme a ďakujem za reprezentáciu školy.
