Jesenné dekorácie spestrili vestibul našej školy. O tento krásny pohľad na dary jesennej prírody sa postarali nielen pedagógovia (M. Hrobláková, J. Goliášová, M. Drevená) svojimi šikovnými rukami, ale aj žiaci, ktorí priniesli už vopred pripravené jesenné ikebany alebo ovocie, zeleninu, šípky a množstvo iných pestrých dekorácii. Vkusne upravené jesenné aranžovanie potešilo zrak žiakov i rodičov. Pri pohľade na pestrosť darov prírody si čoraz viac uvedomujeme, že máme začo ďakovať.
