V piatok 3. 6. 2022 sa konal veľmi populárny a obľúbený Večerný beh mestom. Našu školu reprezentovalo takmer 30 žiakov. Jednotlivé kategórie mali silné obsadenie, ale naši žiaci sa nestratili. Najlepšie sa umiestnila v kategórii mladšie žiačky Veronika Zummerlingová, ktorá obsadila vynikajúce 3. miesto. Ďalšie pekné umiestnenia získali:
Margaréta Pidíková - 4. miesto (midi žiačky)
Miriam Oravcová - 6. miesto (najmladšie žiačky)
Tadeáš Zekucia - 5. miesto (mladší žiaci)
Andrej Gorel - 7. miesto (midi žiaci)
Diana Grečková - 9. miesto (staršie žiačky)
Šimon Krausz - 9. miesto (starší žiaci)
Všetkým srdečne blahoželáme!
