• Vážení rodičia, milí žiaci!

•

Už zajtra, symbolicky na Deň detí, otvárame bránu  školy pre žiakov 1. - 5. ročníka.

Chcem Vás ubezpečiť, že naša škola je na znovuotvorenie pripravená (po všetkých stránkach), na našich žiakov sa už veľmi tešíme. Verím, že to spoločne zvládneme a úspešne ukončíme tento “netradičný” školský rok.

• Otvorenie školy od 1. 6. 2020

•

Vážení rodičia!

V súvislosti s rozhodnutím zriaďovateľa po nariadení Úradu VZ SR a Rozhodnutím MŠVVaŠ SR sa od 1. júna 2020 otvára škola pre 1. – 5. ročník ZŠ, školské kluby a školská jedáleň.

Rodič svoje dieťa prihlásil záväzne cez rodičovské konto EduPage.

Riaditeľka školy vydala pokyn na zabezpečenie dôkladného čistenia a dezinfekcie priestorov.

Organizácia a podmienky výchovy a vzdelávania v ZŠ od 1. júna tu:

V prípade otázok kontaktujte riaditeľku školy na telefónnom čísle

0940 629 072

• Máj - mesiac Panny Márie

• Milí rodičia, naši vzácni žiaci,

pozývame Vás k zapojeniu sa do aktivity o Panne Márii, ktorú organizuje Katolícke pedagogické a katechetické centrum. Veríme, že Vám aj toto povzbudenie k modlitbe pomôže v rodinách nadobudnúť ešte vrúcnejší vzťah k našej nebeskej Matke.

Všetky potrebné informácie nájdete TU.

Požehnané a milostiplné dni mariánskeho mesiaca!