• Opatrenia ministerstva školstva

     • Školy ostanú zatvorené až do odvolania. Rozhodol o tom ÚVZ SR reagujúc na opatrenia týkajúce sa zabráneniu šíreniu nového koronavírusu.

      Pre školský rok 2019/2020 sa ruší aj Testovanie - 9 2020, teda monitor, ktorý píšu žiaci deviateho ročníka a žiaci štvrtého ročníka osemročných gymnázií.

      Prihlášky na stredné školy je možné podať do 15. mája a k prihláške sa nebude vyžadovať potvrdenie od lekára. Prijímacie pohovory na stredné školy sa uskutočnia najneskôr do 30. júna.

      Posúvajú sa aj termíny zápisov do základných škôl. Tie by sa mali uskutočniť v druhej polovici apríla, od 15. do 30. apríla, ale bez osobnej prítomnosti detí. Podrobnejšie informácie k zápisu uverejníme v najbližších dňoch.

       

     • Informačná povinnosť žiakov a zamestnancov školy

     •  

      Upozorňujeme nielen všetkých zamestnancov, ale aj žiakov, že v prípade pozitívneho testu na koronavírus COVID 19 zamestnanca či žiaka je nevyhnutné okamžite kontaktovať priamo riaditeľku školy na telefónnom čísle 0940 629 072. Informácia je dôležitá z hľadiska predchádzania šíreniu ochorenia v otvorených komunitách a okamžitému prijatiu potrebných karanténnych opatrení.

      Ďakujem a zároveň Vám a Vašim rodinám vyprosujem pevné zdravie.

      riaditeľka školy

    • Učíme sa doma
     • Učíme sa doma

     • Vážení rodičia, milí žiaci,

      v mene všetkých pedagógov Vás srdečne pozdravujem a oznamujem, že vzdelávanie žiakov a samoštúdium zabezpečujeme denne cez elektronickú komunikáciu so žiakmi. Teší nás, že nám posielate vypracované úlohy, fotografie, ako sa snažíte a usilovne pracujete. Nájdete ich vo fotoalbume. Ďakujem veľmi pekne všetkým rodičom za trpezlivosť a pomoc pri realizovaní takejto formy vzdelávania. Ďakujem Vám aj za spätnú väzbu, ktorú nám posielate, takto môžme skvalitniť našu novú formu komunikácie. 

      Prajem Vašim rodinám pevné zdravie a požehnané dni naplnené radosťou, spoločnou modlitbou a pokojom. 

      Mgr. Slavomíra Michlíková

      riaditeľka školy

     • Prerušenie vyučovacieho procesu

     • Od pondelka 16.3.2020 sú na základe rozhodnutia Ústredného krízového štábu na území  Slovenska zatvorené všetky školy, minimálne do piatka 27.3.2020. Prosíme rodičov o dôsledné sledovanie informácií na webovej stránke školy.

     • Oznam

     • Vážení rodičia, 

      zajtra, t.j. piatok 13.3.2020, vyučovanie na našej škole bude prebiehať a to v skrátenom režime.

      4. vyučovacia hodina končí o 10:40

      5. vyučovacia hodina končí o 11:20

      6. vyučovacia hodina končí o 11:55

      Školské stravovanie funguje!

      Prevádzka ŠKD bude prebiehať do 15:00.

       

       

      Od pondelka 16.3.2020 sú na základe rozhodnutia Ústredného krízového štábu na území  Slovenska zatvorené všetky školy, minimálne do piatka 27.3.2020. Prosíme rodičov o dôsledné sledovanie informácií na webovej stránke školy.

    • Fyzikálna olympiáda - školské kolo
     • Fyzikálna olympiáda - školské kolo

     • Dňa 24.02.2020 sa uskutočnilo školské kolo Fyzikálnej olympiády v kategórii E (9. roč.) a F (8. roč.). Úspešným riešiteľom sa stal Šimon Juhás (8.B), ktorý postupuje do okresného kola súťaže.

      Srdečne blahoželáme.

    • Stavanie LEGA - ŠKD
     • Stavanie LEGA - ŠKD

     • Dňa 27. 2. 2020 si žiaci v ŠKD mohli zasúťažiť a overiť svoje zručnosti, tvorivosť a fantáziu v stavaní výtvorov z lega. Ani tento rok nebola o kreativitu núdza. Žiaci predstavili originálne legonápady a ukázali aj radosť z tvorby. Bolo ťažké určiť víťazov. Nakoniec sa z úspechu tešili títo žiaci:

      1. miesto: Šimon Šuba, 1. B.

      2. miesto: Miriam Oravcová, 2. B.

      3. miesto: Samo Zúdor, 2. A.

       

      Víťazi boli odmenení diplomom a symbolickou cenou.

      Na všetkých zúčastnených čakala sladká odmena.

      Všetkým ďakujeme za účasť a víťazom blahoželáme.

     • Deň zdravej výživy

     • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatur exercitationem aliquam at fugit omnis vitae recusandae eveniet.

      Inventore, aliquam sequi nisi velit magnam accusamus reprehenderit nemo necessitatibus doloribus molestiae fugit repellat repudiandae dolor. Incidunt, nulla quidem illo suscipit nihil!Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. 

      Deň zdravej výživy si každoročne pripomíname 16. októbra, pretože, jednou z najdôležitejších vecí k dobrému a dlhému životu je zdravá výživa. Na tú sa však často zabúda.  Preto si žiaci našej školy mohli zaujímavosti k tomuto dňu prečítať na pripravenej nástenke vo vestibule školy. V piatok 15. októbra doplniť svoje vedomosti prostredníctvom rozhlasovej relácie, ktorú si pre nich pripravili žiaci 3. A triedy spolu s triednou pani učiteľkou. V tento deň nechýbalo ovocie a zelenina hádam nikomu. Tú si žiaci naservírovali na taniere v rôznych obrazoch. Chutila znamenite.