• Krok 6 Informovanie a spolupráca

• Informovanie a spolupráca

Kolégium Zelenej školy pracovalo systematicky. Ekohliadky tried a kolégium informovali spolužiakov o aktivitách, úlohách a cieľoch pripravovaných podujatí.

Informácie sa k žiakom, rodičom a verejnosti dostávali prostredníctvom násteniek v škole, webovej stránky školy, školským časopisom.

O projekte Zelená škola boli rodičia informovaní aj na stretnutiach rodičovského spoločenstva, Rade rodičovského spoločenstva ako aj na Rade školy.

Počas roka sme spolupracovali s dopravným inšpektorátom, firmou Brantner – Nova, Národným parkom Slovenský raj, s múzeom Spiša, charitou, materskými školami, Krízové stredisko, Domov dôchodcov, Detský kútik Madaras, Úrad verejného zdravotníctva a Červeným krížom.  Počas roka boli organizované „Dní otvorených dverí“ s kultúrnym programom.