• Pozvánka

• Všetky deti, ktoré čaká v septembri prvé sväté prijímanie povzbudzujeme k účasti.

• Denný letný tábor - informácie

Vážení rodičia, milé deti,

od pondelka (10. 8. 2020) začíname s denným letným táborom a prinášame Vám zopár dôležitých informácii.

Prosíme doniesť so sebou:

rodičom podpísaný informovaný súhlas, ktorý nájdete TU, peračník, vlastnú fľašu na pitný režim, desiatu, rúško, pokrývku hlavy, poplatok 7€. Všetci záujemcovia denného letného tábora sú automaticky nahlásení na obed v školskej jedálni, ktorý uhradí rodič v plnej výške (po skončení Vám bude vystavený šek na úhradu).

Čo sme pre Vás pripravili?

Pondelok 10. 8. 2020 Deň so skautmi 1€

8:00 – 8:30 schádzanie detí v triede, poučenie o bezpečnosti, zbieranie informovaných súhlasov

Hľadanie pokladu, workshopy, skautské hry

Utorok 11. 8. 2020 Potulky mestom 2€

Tajomné príbehy ukryté v knihách, Ako maliari vidia svet – program v mestskej knižnici

Výstava Narnia, tvorivé úlohy – návšteva Galérie umelcov Spiša

Sladké prekvapenie

Streda 12. 8. 2020 Biofarma Odorica 2€

Prehliadka farmy, zábavný, zároveň náučný výklad o zdravom spôsobe života, jazda na poníkovi, súťaživé hry

Štvrtok 13. 8. 2020 Skautské mestečko 1€

Svätá omša, deň plný zábavy

Piatok 14. 8. 2020 Veselé všeličo 1€

Tvarovanie balónov, športové súťaže, spoločenské hry, tvorivé dielne

V prípade zlého počasia, alebo nepredvídateľných okolností si vyhradzujeme právo na zmenu programu.

V prípade nejasností nás kontaktujte na t.č. 0940 629 072 – riaditeľka školy