• Milí žiaci, vážení rodičia,

pozývame Vás pripojiť sa k aktivite Vypni smartfón, „četuj“ s Bohom! Aktivita spočíva v spoločnom záväzku vypnúť denne aspoň na polhodinu telefón a venovať tento čas čítaniu určených biblických úryvkov.

Každú stredu budú aktualizované biblické súradnice konkrétnych úryvkov na celý týždeň a úlohy k nim. Uverejnené budú na stránke školy, v tlačenej podobe ich deti nájdu na stolíku v školskej kaplnke. Vypracovaný list rovnako odovzdajú do pripravenej krabičky v kaplnke. Počas posledného  pôstneho týždňa budú odmenení žiaci, ktorí budú mať najviac správne vyplnených úloh.

Nech je pre nás tento pôst obdobím intenzívnej komunikácie s Ježišom! Na tento „čet“ wifi nepotrebuješ ;)